fair fair úvodní fotka

Fair Fair


FAIR FAIR SUNSET 2 – finger food festival

Romantická degustace se zapadajícím sluncem i večírek skvělého jídla v kulisách Průmyslového paláce. Zveme vás na jediný noční food festival v Praze!

Že se nemá jíst po 18. hodině? Na Fair Fair Sunset je to přesně naopak! Přijďte ochutnávat od podvečera do noci to nejlepší finger food a poslechnout si k tomu koncert Sundays on Clarendon Road!

Tepla kacka, E – Pralinkárna, bistRAW.cz – Raw & Vegan Bistro ve Stromovce, Sušírna, Cukrárna Alchymista, pierogi.cz, Crush Street Food,Non La Channel, Asia Point, Bytová restaurace 4 schody, Prague Jerk Station, Na rendlíčku, Lafa – Chillout Grill – Caffee, Egg Waffle, Bistro Punjab, Bento House – café & cooking class, Salt’n’Pepa Foodtruck a další…

Jsme festival bez vstupného. Dáváme prostor novým podnikům. Jsme child, dog & food lover friendly!

Zveme vás na jediný noční fingerfood festival v Praze! Už 15. 7. od 17.00 do 23.00.


Degustace se západem slunce, Tiskárna na Vzduchu láká na noční food festival

Romantická degustace se zapadajícím slunce i večírek skvělého jídla v kulisách Průmyslového paláce. Kulturní prostor Tiskárna na Vzduchu v areálu holešovického Výstaviště láká na jediný noční food festival v Praze. Fair Fair SUNSET se uskuteční v sobotu 15. července od 17.00 do 23.00 hodin. Těšit se můžete na finger food speciality ze všech koutů světa. Vstup na akci je zdarma.

Že se nemá jíst v pozdních hodinách? V Tiskárně na Vzduchu, holešovickém kulturním prostoru ve Stromovce, to bude 15. července přesně naopak. Bude se tu konat jediný noční food festival v Praze. Fair Fair SUNSET navazuje na tradici finger food festivalu Fair Fair, který má za sebou šest úspěšných ročníků. „Loňské léto jsme poprvé přišli s nápadem večerního food festivalu, a protože jsme měli samé dobré ohlasy, opět ho zopakujeme. Každý z nás jde v noci občas do ledničky. Proč si tedy večerní a noční ujídání aspoň jeden den v roce otevřeně nedopřát,“ říká k nápadu Lucie Kosová, organizátorka festivalu.

K ochutnání budou finger food speciality od bister, restaurací a food trucků, které nabídnou mini burgery, hot dogy, chlebíčky, ale i veganské a raw pochutiny. „Nabídku každý ročník částečně obměňujeme, aby byl každý FAIR FAIR jiný. Právě pestrost a možnost ochutnat klidně od všech stánků najednou je pro nás zásadní. Zároveň jsou ale s námi i prodejci, kteří nechyběli na žádném ročníku a z toho máme velkou radost,“ dodává Lucie Kosoví.

Nejen o finger food speciality, ale ani koktejly nebude nouze. „Noční večírky se neobejdou bez dobře namíchaných drinků, a tak pro Fair Fair budeme mít připravených hned několik druhů tradičních i netradičních koktejlů,“ říká Adam, barman Tiskárny na Vzduchu. Kromě toho jako obvykle nebude chybět ani DJ Halas, jenž vás svým DJ setem naladí na tu správnou atmosféru.

Fair Fair se už tradičně bude konat v kulturním prostoru Tiskárna na Vzduchu, jenž sídlí na hranici areálu Výstaviště a parku Stromovka. Vstup na festival je zdarma.