Fair Fair


Fair Fair SUNSET 3 – Finger Food Festival

FOR ENGLISH SCROLL DOWN

Večírek skvělého jídla v kulisách Průmyslového paláce i romantická degustace se zapadajícím sluncem. Jediná opravdová foodparty v Praze.

Že se nemá jíst po 18. hodině? Na Fair Fair Sunset je to přesně naopak! Přijďte ochutnávat od podvečera do noci to nejlepší finger food, dát si limitovanou edici sunset koktejlů a poslechnout si dobrou hudbu.

SušírnaNa rendlíčkuE – PralinkárnaCrush Street FoodAsia PointTepla kackaBroBeans PragueCukrárna Alchymista, Bufet 1986, Radek’s Kitchen, Jakubova cukrová vata, Juicee a další…

Zveme vás na jediný večerní a noční food festival v Praze!

Jsme dog & food lover friendly!
Jsme Fair (F)air!

Romantic dinner during the sunset and a party of great food in the backdrop of the Industrial Palace. We invite you to the only night food party in Prague!

Have you ever heard that you shouldn’t eat after 6 pm? Fair Fair Sunset is exactly the opposite! Come taste the best finger food from early evening to the night.

SušírnaNa rendlíčkuE – PralinkárnaCrush Street FoodAsia PointTepla kackaBroBeans PragueCukrárna Alchymista, Bufet 1986, Radek’s Kitchen, Jakubova cukrová vata, Juicee  etc.

We invite you to the first evening and nighttime food festival in Prague!

We are dog friendly & food lover!
We are Fair (F) air!

Místo: GPS souřadnice: 50.1054800N, 14.4293967E
areál Výstaviště 67, Praha 7
vchod ze Stromovky směrem k Planetáriu
Vstup zdarma

Novinky sledujte na Facebooku!

Keep up to date on Facebook!