Fair Fair


Fair Fair 8 – Finger Food Festival

Osmý ročník Fair Fair ~ prvního Finger Food Festivalu v Praze! Osmý ročník Fair Fair ~ prvního Finger Food Festivalu v Praze!

Přijďte ochutnat do jarní Stromovky finger food pokrmy a degustační menu a zahájit další sezónou v Tiskárně na Vzduchu!

Tepla kackaE – PralinkárnaBytová restaurace 4 schodyChlebíček storeCrush Street FoodSweet & Pepper DAYSSušírnaSalt’n’Pepa FoodtruckNa rendlíčkuDobrá povidlaJežkovy voči Bar & TapasCukrárna AlchymistaAsia PointFire Food TruckmamakrelaLLama LocaKubova cukrová vata, Why not, BroBeans Prague.

Burgery, raw, sushi, veganské speciality, sladkosti, české chlebíčky i exotické chutě… A nejen to! Chceme, aby se vám u nás líbilo, abyste si u dobrého jídla odpočinuli – těšte se na chill out zónu s příjemnou atmosférou v nově zrekonstruovaném prostoru, hudbu po celý den i na dětský koutek pro ty nejmenší. Prostor je z velké části krytý, a tak se ani případného deště nemusíte bát.

Fair Fair už poosmé na Vzduchu!

19. května od 11.00 do 18.00 hodin

Místo: GPS souřadnice: 50.1054800N, 14.4293967E
areál Výstaviště 67, Praha 7
vchod ze Stromovky směrem k Planetáriu
Vstup zdarma

Novinky sledujte na Facebooku!

Eighth annual Fair Fair ~ first Finger Food Festival in Prague!

Finger food, that´re starters, snacks, sandwiches, tapas, desserts and so on. Just a meal, that you eat without a knife and fork!

Come to Stromovka and taste finger food dishes and degustation menus of bistros, cafes and restaurants. Have you limited time to discover new places and venues? At Fair Fair you have all in one place.

We are a child, dog & food lover friendly!

We are Fair (F) air!

Keep up to date on Facebook!