Čt 14.07. 19:00

Mr. Cocoman + Solid Vibez @ Tiskárna na Vzduchu


KONCERT

Český reggae producent a písničkář přijíždí na Vzduch se svoji kapelou Solid Vibes.

Nejvýraznější postava českého reggae, COCOMAN, zahraje jediný letošní pražský koncert po boku kapely Solid Vibes. Warm up obstará náš nejoblíbenější selector Boldrik.

Zpěvák a producent, držitel dvou ocenení Anděl, autor písní Jedna Láska, Tak Už To Bal, Terorista nebo Za Obzorem, mladý gentleman a karnevalový poděs, to všechno a nejen to je Cocoman.
Do Tiskárny přiveze kromě jeho pecek z desek Sklizeň nebo z alba Zázraky i novinky z právě připravované desky, která má vyjít ještě letos! A určitě dojde i na ochutnávky z nového projektu Nevereš, který dal Cocoman dohromady s legendárním Dr.Karym a bojovníkem MessenJahem pod hlavičkou jeho taneční produkce Sirene Factory.
V Tiskárně se navíc Cocoman ukáže po boku svojí kapely Solid Vibes, což je stále výjimečnější sestava. Koncert v Tiskárně bude letos jediný pražský koncert téhle party, takže si ho určitě nenechte ujít.
Těšte se na mocnou live show. Od reggae a folku přes rap až po dance music a karneval. Cocoman 2016 je tady a má UNIVERZÁL!