Ceny Vinyla, party Radia Wave nebo nedočtená kniha od Ježíška. Týden podle Markéty.


01.02. 2016

Tenhle týden jsme vyzpovídali Markétu Vaňkovou, naší nejmilejší barmanku, co si od pondělí do neděle nenechá ujít. Inspirujte se jejím výběrem a užijte si první únorový týden!

Ve středu 3. 2. asi nezvládnu dorazit, ale dějí se ceny Vinyla v LMB – skvělí nominovaní, skvělý program. Přesvědčte se samiVe čtvrtek 4. 2. má vernisáž kámoš a strašně šikovnej fotograf. Odkaz na událost najdete tady. V pátek 5. 2. doporučuju těm, který přepadnou „party needs“ tuto akci. Pokud se vám při pátku nedostaví „party needs“, ale „concert needs“, pak doporučuji zajít do Klubu FAMU více info tady.

V sobotu přijede na návštěvu máma, nadlábnem se v nějaký indický (Golden tikka nebo Dhaba BEAS) a večer zavítáme do Archy na tuhle výjimečnou akci. Kdo zaváhal s koupí lístku, má bohužel smůlu, já už nemůžu dospat, jak se na EOST těším.  V neděli pokračujeme do Aera na Dánskou dívku a pak na oběd do Secret of Raw.markéta
Při zkouškovym kapacita na četbu moc nezbývá, ale možná sáhnu po nějakým ještě nečteným Palahniukovi od Ježíška. Spíš se ale zaseknu u seriálů, těch pravidelně moc nesleduju, vlastně kromě American Horror Story aktuálně žádný, ale ráda bych dohnala třetí sérii Bron/Broen a druhou True Detective, kterou jsem po prvních třech dílech vzdala, ale prý tomu mám ještě dát šanci. První série pro mě každopádně byla jeden z nejlepších seriálů (společně s Breaking Bad).

Hezký první únorový týden přeje Markéta. 

Přidávání komentářů není povoleno.