Chystáme 5. sezónu na Vzduchu!


28.03. 2017

Chystáme sezónu 2017 a dáváme ochutnat z prvního programu!

Přes zimu máme sice zavřeno, ale to neznamená, že nepracujeme. Právě naopak! Opravujeme, natíráme, vymýšlíme nové osvětlení prostor, stavíme program a přicházíme s vylepšeními. Prostě chceme, aby se vám na Výstavišti líbilo, a ještě příjemněji chodilo na Vzduch! Od konce dubna do září se opět můžete těšit na pravidelná letní kina, party večery, koncerty, festivaly a další akce. Co pro vás máme? Dáme vám nahlídnout do programu…

Bookujume kapely a připravujeme pro vás spoustu koncertů. Už teď prozradíme, že z Polska k nám přijedou Kamp! Tahle elektro-popová partička z Lodže ve své domovině vyprodává kluby a hraje na festivalech po celém světě. Nalaďte se na příjemnou hudební vlnu ovlivněnou 80’s a 90’s… Od protinožců k nám přijede hip hopová hvězda Hilltop Hoods. Tihle Australani za posledních 10 let vyhráli 7 různých hudebních ocenění a posbírali mnoho nominací. Hrajou od roku 1994, ale za víc než dvacet let svojí existence se rozhodně nevyčerpali. Právě naopak. Třeba i 650 000 fanoušků na Facebooku může být doklad toho, že rozhodně mají co nabídnout. Do Prahy přijedou poprvé a my se na tuhle formaci, která přepsala obraz nejen australského rapu, opravdu těšíme! Hudební sezónu na Vzduchu odstartuje kanadský zpěvák a multiinstrumentalista FRASE. Z Montrealu přijede 16. května a jeho energické vystoupení bude určitě dobrým vstupem do nové sezóny!

14125729_659978237492027_2802850409183642669_o

I koncerty českých interpretů ale budou stát za to! Zahrajou u nás Prago union, kteří jsou letos nominovaní hned ve dvou kategoriích cen Anděl i byli nominovaní na cenu Apollo. Album roku a skupina roku dává tušit, že tenhle koncert nebude ani náhodou nuda! Těšte se na konec června… Na Vzduchu svůj ostrovtip rozbalí třeba taky písničkář Jiří Schmitzer, kterého doplní experiment-punk v podání Už jsme doma. Kromě koncertů chystáme i pravidelné dj’s večery.

A co se u nás bude dít kromě hudby?

Už v dubnu u nás bude končit Velká jarní cyklojízda, vezměte kola a dojeďte k nám 22. 4. na pivo a večírek. Třetí květnovou sobotu ožije Tiskárna na Vzduchu tím, co máme nejraději – jídlem a zábavou. Přijďte na šestý ročník Fair Fair – finger food festivalu. Ochutnejte ty nejlepší chlebíčky, tapas, sushi, burgery, mini dezerty a užijte si jarní Stromovku, už tradičně nebude chybět ani doprovodný program pro děti a chatování s food bloggery!

Třetí ročník Fair Fair ~ prvního Finger Food Festivalu v Praze!

Máme velkou radost, že letos budeme hostit hned několik festivalů! Jižanskou atmosféru zažijete na Latin and Food festivalu. Kromě skvělého jídla nebude chybět ani tanec a dobrá hudba. Jih, slunce a léto navodí také festival portugalského jazyka Lusófona. Ukončí se u nás třeba Veggie Parade nebo Respect festival, jehož afterparty si rozhodně nenechte ujít.

Protože baví nejen nás, ale hlavně vás, budeme pravidelně hostit pubquiz, slam poetry a Just!IMPRO show. Kromě toho se můžete přihlásit na workshopy improvizace a sami se naučit pracovat s hlasem, tělem i postřehem.

A jako už tradičně pojedeme každé úterý oblíbené BIO na Vzduchu.

14067803_657828691040315_7500718355544132361_o

Stromovka také pravidelně ožívá rytmy swingu a electro swingu. Těšte se na několik tradičních Tančíren nebo na večírek, který bude poctou tradičnímu swingu. Užijete si u nás i balkán pod korunami stromů!

Důvodů přijít budete mít ale ještě víc. Natočíme vám několik druh piv, umícháme nejlepší domácí limonády a kluci z bistRAW připraví to nejlepší raw jídlo, které jste kdy měli, a letos nově u nás zaparkuje Prague Jerk Station!

Takže stay tuned a těšíme se na vás!

Aktuality najdete také na Facebooku!

Přidávání komentářů není povoleno.