CHYSTÁME SEZÓNU 2016


13.03. 2016

Chystáme sezónu 2016 a dáváme ochutnat z prvního programu!

Přes zimu máme sice zavřeno, ale na programu usilovně pracujeme, aby se vám příjemně chodilo na Vzduch! Od května do září se opět můžete těšit na pravidelný letní kina, party večery, koncerty, festivaly a tak dále. A na jaký akce se těšit? Dáme vám nahlídnout do programu…
Druhou květnovou sobotu oficiálně otevíráme Tiskárnu na Vzduchu tím, co máme nejraději – jídlo a party. Přijďte na třetí ročník Fair Fair – finger food festival. Ochutnejte ty nejlepší chlebíčky, tapas, sushi, mini dezerty a pak zůstaňte na parádní večírek, kterým odstartujeme letošní sezónu!
Máme velkou radost, že letos budeme hostit hned několik festivalů! Tak třeba Dny Jeruzaléma, na kterých se potkáte s jeruzalémskými umělci, uvidíte současný tanec, vizuální umění a film, uslyšíte dobrou hudbu a ochutnáte skvělé jídlo. Něco podobného v bretaňském podání nabídne Moře v komoře. A ukončí se u nás třeba Veggie Parade nebo Do práce na kole.tiskárna parket
Stromovka už pravidelně ožívá rytmy swingu a electro swingu. Těšte se na několik tradičních Tančíren nebo na velkou swingovou tančírnu s big bandem pod korunami stromů. Užijete si u nás i balkán! Pokud vám tyhle žánry nejsou blízké, třeba vás víc potěšíme androšem a elektronikou v podání těch nejlepších.
Chybět nebudou ani koncerty. Intimní, rozjařené, zábavné, dojemné, tajemné, s krásnými ženami i partičkami mladých kluků. Hudebníků z Čech i zahraničí. Na Vzduchu si zahraje třeba Monika Načeva s Never Sol, WWW, Vložte kočku nebo Kittchen.
A kromě toho jako každý rok pojedeme oblíbené BIO na Vzduchu a přijdeme i s novinkami!
Stay tuned!
Aktuality najdete také na Facebooku.

Přidávání komentářů není povoleno.