Chystáme sezónu 2018


12.04. 2018

Zimní odpočinek se chýlí ke konci a my za chvíli otevřeme už pošesté Tiskárnu na Vzduchu! Nová sezóna přinese změny i naváže na program, na který jste u nás zvyklí. A věříme, že vás tenhle mix bude bavit! Od konce dubna do září se opět můžete těšit na pravidelná letní kina, party večery, koncerty českých i zahraničních kapel, food festivaly a další akce v trochu novém kabátě – prostor právě prochází rekonstrukcí, aby se vám u nás líbilo ještě víc… Co pro vás máme? Dáme vám nahlídnout do programu…

Bookujume kapely a připravujeme pro vás spoustu koncertů tuzemských i zahraničních interpretů. Už teď vám můžeme prozradit, že na čerstvém vzduchu pod korunami stromů zahrají například australští The Cat Empire. Jejich hudba se pohybuje v mnoha žánrech: od ska, reggae, jazzu po latinskoamerickou hudbu. Od protinožců k nám přijedou další hudebníci, tentokrát buskerská dvojka Pierce Brothers, kteří předvedli loni skvělou show na Colours of Ostrava.

I koncerty českých interpretů budou stát za to! Těšíme se například na úkaz tuzemské hudební scény – elektro undergroundovou kapelu Midi Lidi. Stromovku roztančí i Prago Union, kteří mají na svém kontě dvě sošky ceny Anděl v kategorii hip-hop a r’n’b. Zklidní vás naopak zpěvačka, houslistka a perkusistka Iva Bittová a Čikori. Nápadité skladby, vynikající hráčské výkony a uklidňující atmosféra činí podle recenzí z jejího poslední alba jedno z nejzajímavějších z české alternativní scény.

Kromě hudby se tradičně můžete těšit na festivaly plné skvělého jídla, hudby a odlišných kultur. Bardzo fajný vám přiblíží Polsko, Karnaval Latino Praga zase Latinskou Ameriku. Že kuřecí křídla jsou nové burgery vás přesvědčí chicken wings festival v červnu a tradičně nebude chybět Fair fair – finger food festival, který letos oslaví už 10. ročník.

Ani v letošní sezóně nepřijdete o pubquiz, slam poetry nebo impro show. V neděli 10. června hostíme Jsem spokojenej na Vzduchu – open air festiválek.  A samozřejmě každé úterý bude patřit filmům – opět pro vás připravujeme Bio na Vzduchu!

Důvodů přijít budete mít ale určitě mnohem víc. Pravidelný měsíční program budeme zveřejňovat od dubna a kdybyste si náhodou z kultury nic nevybrali, zastavte se jen tak. Věříme, že se vám po rekonstrukci bude u nás líbit ještě víc! Načepujeme vám pivo do skla, uděláme domácí limonády a namícháme ty pravé letní koktejly. Odpoledne se zastavte na kávu klidně celá rodina – pro nejmenší máme připravené pískoviště a dětský koutek.

Novinky sledujte na Facebooku!

Těšíme se na vás!

Přidávání komentářů není povoleno.