Čtyři sezóny na Vzduchu


14.10. 2016

Už čtyři sezóny jsme v létě díky vám strávili na Vzduchu. A jaká byla ta letošní?

Od května do září jsme připravili kolem 200 akcí ať už přímo v naší režii, nebo ve spolupráci s dalšími skvělými subjekty. Zatímco každé úterý jsme promítali v Bio na Vzduchu, čtvrtky a pátky patřily především večírkům. Jako obvykle jsme hostili RARE. Uspořádali jsme desítky koncertů, z nichž vás nejvíce bavili Monika Načeva a Never Sol, WWW, Vložte kočku a námořník z Kapského města Jeremy Loops. Nechyběly pravidelné Tančírny a Balkan Bashavel. Naším největším koncertem byl ale jisto jistě Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, kteří hráli ve Stromovce vůbec poprvé. Swingovou atmosféru pod korunami jsme si užili i na nedělním Letním parketu – mezigenerační tančírně.

14125729_659978237492027_2802850409183642669_o

Hostili jsme spoustu skvělých akcí – hned v květnu se u nás konaly Dny Jeruzaléma, přijela k nám afterparty Do práce na kole a Veggie Parade.

A protože milujeme skvělé jídlo, nemohly chybět ani food festivaly a brunche. Celkem třikrát jsme pro vás uspořádali Fair Fair – jediný finger food festival v Praze. Jeho SUNSET edice se pak stala prvním nočním pražským food festivalem. Že se nemá jíst po 18. hodině, se ukázalo jako omyl – přišlo vás přes 1 000 lidí a snědli jste kolem 8 000 porcí 😉 Přes prázdninové měsíce jsme pak pravidelně pořádali nedělní brunche, které vám připravovali BistRAW a Dirty Dog Food Truck. Výborné smoothie a další raw speciality jste střídali s pravou americkou snídaní a vyhlášenými burgery.

fair fair úvodní fotka

Výstaviště ožívalo i workshopy. Každé pondělí jste chodili na IMPRO v Parku, Just!IMPRO jsme bavíc unás dvakrát hostili, a díky Letním studiu si naši nejmenší návštěvníci vyrobili třeba dorty z papíru nebo zasadili bylinky a pak si zaslouženě odpočinuli u pohádky.

A když jsme neměli žádný program, prostě jste si jen užívali sluníčka a letní atmosféry. Za to vám moc děkujeme, protože bez vás by tohle všechno nemohlo vzniknout! Stejně tak i všem našim partnerům a lidem, kteří se podílejí na programu. Jsou to naši barmani a provozní, jsou to Michalové z Everything Goes, kteří s námi dělají koncerty, je to i Zuzka, která sestavuje program letního kina. Poděkování rozhodně patří Karlovi, díky kterému máme skvělé fotky z akcí, stejně tak Evě z Prague up & coming. A především děkujeme Výstavišti Praha Holešovice Prahou 7, kteří nás podporují a díky kterým může Tiskárna na Vzduchu existovat.

Tiskárna na Vzduchu

Těšíme se zase příští sezónu, kterou už teď začínáme vymýšlet!

Tiskárna na Vzduchu

Přidávání komentářů není povoleno.