Do Stromovky na oslavu finger food!


21.04. 2016

Finger food, to jsou předkrmy, jednohubky, chlebíčky, tapas, dezerty, ale třeba i sendviče nebo sushi. Prostě menší porce jídla, na kterou nepotřebujete příbor. Přijďte ochutnat nejlepší finger food pokrmy na festival Fair Fair už 21. května! Na koho a na co se můžete těšit?

Fair Fair je jediný finger food festival v Praze. Od 11.00 hodin budete moct pod korunami stromů ochutnávat to nejlepší ze sushi, jednohubek, chlebíčků, cupcakes a dalších pochutin. Kromě toho máme pro vás od 15.00 připravenou komentovanou prohlídku Výstaviště s autorem projektu Vetřelci a Volavky Pavlem Karousem! Chybět nebude ani Letní studio pro děti: Zahradničení, které začne zahradnickou rozcvičkou v 14.00 a 15.30. Těšte se na hudbu z dj pultu DJ Halase a Wostok Food Chat s moderátorem Lukášem Venclíkem (Just!Impro), jeho hosty budou food blogerky Jana a Daniela z Vyvařovny a Jarmila z Let´s do something sweet. Na Fair Fair volně naváže oficiální otevíračka sezóny Tiskárny na Vzduchu!
Přijďte 21. května od 11.00 do 18.00 hodin ochutnávat ke stánkům. Dobroty si pro vás připraví:
BistRaw.cz- Raw & Vegan bistro ve Stromovce, Cupcake Prague, Antojos Latinos, Sušírna, Salt´n´Pepa Food Truck, Bistro Os, Cukrárna Alchymista, Chlebíčky store, Gelateria Amatto, BENE, Rikša Food, Tartaletka, To sníš, Etnosvět veganské bistro, Dobrá povidla, Tapárátka, Na Rendlíčku, U Dědka, dortikovo.cz, Ta Párátka, Pozvání na cestu, Nos Macarons, Bahn Mi Freta a Dirty Dog Street Food, víno nabídne Koštárna u Počtů. 

Těšíme se na vás!
Novinky sledujte na Facebooku!
Tým Fair Fair

Přidávání komentářů není povoleno.