Nejošklivější architektura Prahy, ceny Czech Grand Design i velikonoční pečení, týden podle Dominiky


20.03. 2016

Tenhle týden jsme vyzpovídali Dominiku, naši PR slečnu. Co si nenechá ujít v prvním jarním týdnu?

Na tenhle velikonoční týden se těším už dlouho! Čtyři dny volna a příslib jarního počasí mi rozhodně zvedají náladu. Odjíždím si odpočinout a načerpat inspiraci do Brna, Vídně a Bratislavy, ale do té doby ještě pár věcí ve Stověžaté stihnu navštívit!grand design
V sobotu jsem byla na předávání cen Czech Grand Design, a tak rozhodně musím zajít do Národního technického muzea, kde probíhá výstava Ceny Czech Grand Design: Finále 2015. Poslední dobou trávím úterní večery v divadle, ani tenhle nebude výjimkou. Těším se na Požitkáře v Divadle Na Zábradlí a ještě výjimečně zbývá posledních pár lístků, tak neváhejte a kupte si je. Já jdu na ně už podruhý! Ve středu se půjdu projít po „nejošklivější architektuře Prahy“. Scholastika pořádá komentovanou prohlídku budovy Transgasu, která ukrývala nejmodernější socialistický počítač.
Žádnou party s příchodem za ranního zpěvu ptáků v plánu na tenhle týden (zatím) nemám. Chci si spíš užít Velikonoc a dodržet pár zvyků. Na Zelený čtvrtek upeču kopřivovou nádivku podle Apetitu nebo se inspiruju na svém oblíbeném blogu a ještě se chystám na jidáše! nadivkaVelký pátek je poprvé v letošním roce státní svátek a podle křesťanství by se měl držet půst od masa. Ryby se do něj ovšem nepočítají (byly totiž pokrmem nejchudších). Uvařte si tak ve volném dni rybu. Výborné má Fantova rybárna, kterou můžete navštívit na trzích na Náměstí Jiřího z Poděbrad. O tomto týdnu budou navíc na trhu velikonoční speciality!

Ať už plánujete cokoli, přeju vám hezký první jarní týden!
Dominika

Přidávání komentářů není povoleno.