St 27.06. 18:00

Shtuby • Mutanti hledaj východisko • Kontradikshn • Na Vzduchu


Otevřený prostor Tiskárny na vzduchu je ideálním místem pro pražskou zastávku evropského turné izraelského DJe a performera SHTUBYho a slovinských Kontradikshn. Noc bude plná elektronických beatů kombinovaných s živou hudbou a Shtubyho nekonečná energie společně s nekompromisní sonickou hradbou Kontradikshn slibují zážitek, který jen tak neuvidíte!

Speciálním hostem večera je duo Mutanti Hledaj Východisko, jehož nezastavitelně srdcervoucí existenciální diskotéka již léta bourá taneční parkety po celé republice.
mutantihledajvychodisko.bandcamp.com

Vstupenky:
250,- v předprodeji na goout.net
330,- na místě

shtuby.com
soundcloud.com/shtuby
shtubylive.bandcamp.com

Hudba postavy v nepřehlédnutelném rudém outfitu je založena na elektronických beatech a smyčkách a využívá prvky funku, groove, drum’n’bassu nebo psytrance, ale také elektronické perkusní pady, klarinet nebo theremin. SHTUBY je ale hlavně naprosto nevyčerpatelnou studnou energie a jeho vystoupení gradují do až extatických výšin, jak ostatně vědí všichni, kdo měli to štěstí ho slyšet.

kontradikshn.bandcamp.com

Osmdesátkové synťáky, moderní beaty, dubstepové breakdowny, elektrická kytara a zkreslené vokály dávají dohromady vysoce energickou směs, kterou kapela v čele se zpěvákem Petarem Stojanovićem úspěšně šíří po evropských pódiích. Tříčlenní Kontradikshn, jejichž tvorba je krystalickým příkladem fúze živé a elektronické hudby, vydali v roce 2014 debutové EP Anatomy a dva roky na to LP Reframing. Retrovlna obliby syntezátorové hudby je rychle vynesla do popředí slovinské scény a dvoumilionová země se jim zanedlouho stala malou.

mediální podpora:
Hudební knihovna.cz