Open-air sezóna Balkan Bashavelů finišuje ve Stromovce. Nenechte si ujít pro letošek poslední letní křepčení s oblíbeným DJským duem MALALATA, kapelou Circus Problem a DJem Le Petit Nicolasem.

01.09. 20:00

Balkan Bashavel | Stromovka


MALALATA (SK)
MALALATA je synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.
www.facebook.com/malalata

CIRCUS PROBLEM (CZ, live)
Od buskingu na ulici přes velká pódia se dotloukli až tam, kde jsou dnes. V současnosti šestičlenná pražská kapela patří mezi stálice české balkan beats scény už od roku 2012. Od letoška jede v novém složení, ovšem stále se stejnou energií a charismatem.
www.facebook.com/circusproblem

LE PETIT NICOLAS (CZ)
Šikovný DJ z Prahy, od kterého balkánské dechovky rozhodně nečekejte. Je totiž průkopníkem moderních fúzí balkánských rytmů s dalšími hudebními žánry.
www.facebook.com/djlepetitnicolas

Taneční workshop s Vladem Michalkem

Věštírna s Věrou Várady

Foodtruck