Ne 27.05. 15:00

Běhejme a pomáhejme útulkům (5. ročník)


Přátelé a kamarádi,
otevřete si prosím diáře, charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům ve Stromovce je opět tu:).

Pro ty, kteří o akci ještě neslyšeli a rádi by věděli o co jde, tak pár řádků. Běhejme a pomáhejme útulkům je charitativní akce, jejíž
výtěžek putuje zvířatům v útulcích po celé České republice.

Máme pro Vás připravené 2 okruhy – běžecký na 4 km a pěší na 1 km. Běh je bez měření času, neběží se o vítězství, nemáme připravené stupně vítězů. Smyslem akce je přijít si proběhnout, projít v pohodovém tempu se svými kamarády, dětmi, psy a společně pomoct útulkům, které jsme vybrali.

Po akci se můžete zúčastnit odpoledního programu jako je vystoupení dogdancingu, psí agility, dogfrisbee, hudební program atd. Celý program brzy zveřejníme a samozřejmě se můžete vyfotit s naším maskotem ;).

Letos jsme zvolili pro pražskou akci: Voříškov.czNaděje Pro Čtyři PackyForDogs z.s. a Projekt HOPE PRAHA. Jejich práce má opravdu velký smysl, léčba starších psů, koček je velmi finančně nákladná a ukážeme lidem, co spolky vedou, že si jejich práce vážíme a dodáme jim podporu, motivaci.

STARTOVNÉ – 100 Kč se dává do zapečetěných kasiček na místě. Pokud víte, že nemůžete přijít, ale i tak byste rádi přispěli, je
založený transparentní účet 2901198295/2010, kam lze přispět a peníze předáme útulkům.