01.06. 16:00

DUB Academy Prague Launch party SKALY Festival


UB ACADEMY Prague Launch Party for SKALY FESTIVAL
( 4 SCOOPS SOUNDSYSTEM SESSION)
………………………………………………………..

Milí bratři a milé sestry! DUB ACADEMY se opět hlásí o slovo a tentokrát vám přináší open air soundsystem session na nádherném místě na okraji Stromovky a Holešovického výstaviště!!!
Tato session vznikla ve spolupráci DUB ACADEMY, NATTY YOUTH SOUNDU a týmu z nového slovenského FESTIVALU SKALY, a zároveň je tak první Launch Party tohoto festivalu v ČR.

Je nám ctí oznámit, že o ZVUK a SILNOU SELEKCI se postarají naši souljahs z WARRIOR BROTHERS HiFi! Jejich heavy-weight soundsystem a conscious tunes vám zavibrují v celém těle i na duši.

Podpořit celý projekt a nalákat na své vystoupení na festivalu dorazí „woman on a mission“ KATTYGYAL KENTA s jedinečným francouzským selektorem LOICEM DE NIREM! Spojení charizmatických vokálů a silných textů KATTYGYAL KENTY a heavy tunes LOICA DE NIRA se vás dotkne, nabije energií a nedovolí vám zůstat sedět.

Několik CHAPTERS ze své selekce a vokálů Vám samozřejmě odevzdá i NATTY YOUTH SOUND. V jejich setu uslyšíte DUBPLATE TUNES přímo od IMPERIAL SOUND ARMY, DAN I, MAKEDI, nebo FAR EASTA i JAHMASSIVE ALLSTARS, které můžete slyšet exkluzivně pouze na živých vystoupeních těchto artists.

ALL TRIBES WELCOME! FAMILY FRIENDLY!

START 16:00

VSTUPNÉ/ENTRY: Dobrovolné / Voluntary
(SUPPORT YOUR LOCAL SOUNDSYSTEM)

SUMMER SEASON OPENING!
🙏🔯🙏
More info…

Po 22:00 bude muset být kvůli omezením soundsystem stažen na nižší hlasitost. Věříme však, že i tak budeme do rána společně pokračovat na dobré vlně a užijeme si společně nezapomenutelný večer.

BAR & FOOD by TISKÁRNA NA VZDUCHU♥
Na místě je bar se širokým sortimentem nápojů a s úsměvem se o Vás postará příjemný personál Tiskárny na Vzduchu!
Bude zde taky výběr jídla vege i z masa!
Takže o Vás bude hezky postaráno!