09.06. 19:00

Kamp! na Vzduchu (PL)


Výjimeční interpreti, netradiční setkávání a příjemná atmosféra. Už pátou sezónu pro vás připravujeme program v Tiskárně na Vzduchu. A na letošní koncertní linii se opravdu těšíme. V červnu jsme pozvali na naše podium polské new-wavery KAMP! Support: Pink Gloves.

Nalaďte se na příjemnou hudební vlnu ovlivněnou 80’s a 90’s…

Tahle elektro-popová partička z Lodže ve své domovině vyprodává kluby a hraje na festivalech po celém světě. Píše o nich The Guardian, Filter Magazine nebo třeba Under the Radar. Na podzim roku 2015 vydali svoji druhou desku Orneta, z které postupně představují jeden hit za druhým.

Letos mají výročí 10 let od svého založení a to je potřeba pořádně oslavit! Přijďte na Výstaviště a užijte si open air večírek.

https://soundcloud.com/kampmusik

Support: Pink Gloves
Pražské synthpopové uskupení Pink Gloves vzniklo původně jako sólový projekt Petra Plisky, který pod touto hlavičkou vydal dva singly na francouzském labelu Opening Light. Časem se k Petrovi přidali Jáchym Krohe (klávesy), Matvei Podgornov (basa, klávesy) a Václav Miškovský (bicí). Pink Gloves vás dostanou svými chytlavými melodiemi, které jsou zabalené do podmanivé atmosféry opuštěného nočního velkoměsta. V současné době kapela pracuje na svém debutovém albu, které by mělo vyjít letos na podzim.

https://soundcloud.com/pinkgloves

Vstupenky v předprodeji GoOut.
Cena lístků 240 Kč v předprodeji / 300 Kč na místě.