07.07. 21:00

Korben Dallas


Výjimeční interpreti, netradiční setkávání a příjemná atmosféra. Už pátou sezónu pro vás připravujeme program v Tiskárně na Vzduchu. A na letošní koncertní linii se opravdu těšíme. V červenci jsme pozvali na naše pódium to nejlepší ze slovenské hudební scény – Korben Dallas.

Charismatická slovenská kapela Korben Dallas zahraje v netradičním prostředí – pod korunami stromů a na čerstvém Vzduchu. Kluby a velké festivaly, na kterých se pravidelně objevují (Pohoda, Grape, Colors of Ostrava) vymění za intimní atmosféru Tiskárny na Vzduchu. Přijďte si poslechnout naživo kapelu, jejíž album Stredovek se stalo nejhranější album slovenského iTunes a Spotify!

Korben Dallas působí na scéně od roku 2010 a na svém kontě má 4 alba. Hned jejich debutové album Pekné cesty bylo nominováno na Radio_Head Awards v kategorii album roku – cena kritiků. Mimo jiné odehráli sérii koncertů s kapelou Zrní a úspěšným se stal i jejich singl „Spolu“ z alba Banská Bystrica, který nahráli s Janou Kirschner.

http://bandzone.cz/korbenband

Nezaměnitelný hlas zpěváka Juraja Benetina a především nevšedně všední texty v podání Juraje Benetina, Lukáše Fily, Ozo Guttlera, feat. Luboslav Petruška už 7. července na Vzduchu!