Nejvýraznější postava českého reggae, COCOMAN, zahraje jediný letošní pražský koncert po boku kapely Solid Vibes. Warm up obstará náš nejoblíbenější selector Boldrik.

Zpěvák a producent, držitel dvou ocenení Anděl, autor písní Jedna Láska, Tak Už To Bal, Terorista nebo Za Obzorem, mladý gentleman a karnevalový poděs, to všechno a nejen to je Cocoman.
Do Tiskárny přiveze kromě jeho pecek z desek Sklizeň nebo z alba Zázraky i novinky z právě připravované desky, která má vyjít ještě letos! A určitě dojde i na ochutnávky z nového projektu Nevereš, který dal Cocoman dohromady s legendárním Dr.Karym a bojovníkem MessenJahem pod hlavičkou jeho taneční produkce Sirene Factory.
V Tiskárně se navíc Cocoman ukáže po boku svojí kapely Solid Vibes, což je stále výjimečnější sestava. Koncert v Tiskárně bude letos jediný pražský koncert téhle party, takže si ho určitě nenechte ujít.
Těšte se na mocnou live show. Od reggae a folku přes rap až po dance music a karneval. Cocoman 2016 je tady a má UNIVERZÁL!

Čt 14.07. 19:00

Mr. Cocoman + Solid Vibez @ Tiskárna na Vzduchu


KONCERT

Český reggae producent a písničkář přijíždí na Vzduch se svoji kapelou Solid Vibes.