Čt 29.06. 19:00

Prago Union / MC Gey / DJ BA2S na Vzduchu


Výjimeční interpreti, netradiční setkávání a příjemná atmosféra. Už pátou sezónu pro vás připravujeme program v Tiskárně na Vzduchu. A na letošní koncertní linii se opravdu těšíme. V červnu jsme pozvali na naše podium PRAGO UNION, MC Gey a DJ BA2S.

Podle všech pravidel hudebního průmyslu by vůbec fungovat neměli, ale fungujou dost dobře. Ano, mluvíme o PRAGO UNION (official), kteří zahrajou v červnu pod širým nebem společně s MC Gey a DJ BA2S! Nenechte si ujít tenhle večírek!

Prago Union o sobě říkají, že nemají žádný hit ani pořádnej sknadál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Mají doma 2 ceny Anděla, nominaci na Apollo a kritika je uctívá. Jejich 3 desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Dozvíte se se v Tiskárně na Vzduchu!
http://bandzone.cz/pragounion

MC Gey je raper, básník a spisovatel. Člověk s prapodivným jménem a ještě prapodivnějšími texty, který se vymyká všem představám o tom, jak by se měl rapper chovat, vypadat a mluvit. Originalita a nepředvídatelnost ho vystihují stoprocentně…
http://bandzone.cz/actiondaycrew

Spoluzakladatel legendárního Chaozz DJ BA2S doplní tenhle letní party. S hraním začal už v roce 94, kdy založil Unit. Mimo jiných akcí se jako DJ zatím účastnil pražských koncertů Ice Cube, Army of the Pharaos, EPMD a několika ročníků letních festivalů HIP HOP KEMP a HIP HOP JAM.
http://bandzone.cz/ba2s

Předprodej v sítí GoOut. Prvních 50 vstupenek za 230 Kč. Na místě 300 Kč.