Výjimeční interpreti, netradiční setkávání a příjemná atmosféra. Už pátou sezónu pro vás připravujeme program v Tiskárně na Vzduchu. A na letošní koncertní linii se opravdu těšíme. V květnu jsme pozvali na naše podium Prouza / Moonshye / Gustavo Roj.

Čt 18.05. 19:00

Prouza / Moonshye / Gustavo Rojo na Vzduchu


Trojitý koncert na Vzduchu. Alternative rock v podání kapely Prouza slyšela i Paříž, teď v doprovodu svých kamarádů rozezní jarem provoněnou Prahu.

Kapela Prouza poprvé veřejně vystoupila 17. listopadu 1989. Od té doby má za sebou bohatou historii, která zahrnuje koncertování po klubech a festivalech po celé republice a reprezentování české kultury v Paříži. Kapela vydala dvě velmi úspěšná dlouhohrající alba („V otrhaném domě” 1990, „Ve dne v noci” 1992), ke kterým byly natočeny videoklipy s předním českým režisérem Davidem Ondříčkem. V roce 1994 kapela zažila nepříjemné přerušení činnosti. Po delší pauze se kapela vrátila v pozměněné sestavě zpět na koncertní podia a od léta 2002 jí bylo možno opět spatřit na pódiích nejednoho festivalu.
http://bandzone.cz/prouza

Gustavo Rojo je indiepopová kapela, ostřejšího ražení, živelného projevování, životního nenadhledu, bez předsudků k osobnostní nahotě.
http://bandzone.cz/_81250

Moonshye
https://soundcloud.com/user-854045717

Vstupenky v předprodeji GoOut nebo na místě: 140 / 190 Kč