HarmCore Jazz Band (CZ, live)
Dvacetihlavý swingový bigband z Prahy pečlivě vybere ty nejlahodnější melodie z bohatých zdrojů 30. a 40. let minulého století. Jejich koncerty jsou proslulé nadlidským nasazením a výrazovou upřímností. Ať jste hudební fajnšmekr nebo běžný konzument, individuální výkony muzikantů vás ohromí ruku v ruce s dechberoucí souhrou celého tělesa.
www.facebook.com/HarmcoreJazz

The Carlson Two (DE)
Známí němečtí DJs a hudební fanatici v třeskutém dvojbalení. Fešní dlouháni z Berlína, kteří se dali dohromady při jedné nekonečné party v roce 2008. Proslavili se zejména 6hodinovým Evolution-Mixem mapujícím plných 80 let vývoje swingové hudby. The Carlson Two umně kombinují tradiční swingové melodie s hip-hopem, dubstepem a housem. A na čerstvém vzduchu jim to bude určitě hrát ještě líp než v klubech!
www.thecarlsontwo.com

Swing Thing (SK, Electro Swing Bohemia)
Energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis. Jeho vystoupení doplní saxofonista Tomáš El Checo Průša.
www.facebook.com/swingthing.sk

Max W. (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swinových producentů s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač údernější linie electro-swingu. Jeho sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Na jednom pódiu se už potkal s The Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker. Poznávacím znamením Maxe W. je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance.
www.facebook.com/maxw.electroswing

Taneční workshop

Krasojízda velocipedů

Pop-up cukrárna

16.06. 20:00

Tančírna ve Stromovce


Až slunce zapadne za koruny stromů, taneční parket osvětlí záře hvězd a zaplaví rytmy swingu a electro-swingu. Vyhlášená Tančírna z dílny Electro Swing Bohemia se vrací do pražské Stromovky.

Malebné prostředí Stromovky roztančí český HarmCore Jazz Band i skvělé DJské duo z Německa The Carlson Two. Chybět nebudou ani oblíbení DJs zElectro Swing BohemiaSwing Thing ~ DJ a Max W. V úvodu večera proběhne zábavný taneční workshop. Mlsné jazýčky potěší pop-up cukrárna a třešničkou na dortu bude krasojízda velocipedů.