Až slunce zapadne za koruny stromů, taneční parket osvětlí záře hvězd a zaplaví rytmy swingu a electro-swingu. Vyhlášená Tančírna z dílny Electro Swing Bohemia se vrací do pražské Stromovky. 

Malebné prostředí Stromovky roztančí švýcarský DJ Rouni, česká kapelaAppenDixie a oblíbení slovenští DJs Swing Thing ~ DJ a DJ Papa Django z Electro Swing Bohemia. V úvodu večera proběhne zábavný taneční workshop. Dámy potěší pop-up kadeřnictví a všechny mlsné jazýčky zase domácí zmrzlina.

04.08. 21:00

Tančírna ve Stromovce


APPENDIXIE (CZ, live)
Pražská kapela ve složení trubka, trombón, kytara, kontrabas a bicí vás roztančí jazzovými a swingovými melodiemi z 20. až 40. let minulého století.
www.facebook.com/AppenDixie

ROUNI (CHE)
Ženevský DJ a rezident klubů jako Kalvingrad, Village du Soir nebo Chat Noir Club má slabost pro vintage styl a bláznivé eletro-swingové melodie, které mixuje s funkem, hip-hopem či glitchem. Za svou kariéru si prošel množstvím parties i festivalů a vystoupil na jednom pódiu s mezinárodními hvězdami, jako jsou Gramatik, Caravan Palace, Smokey Joe & The Kid nebo Jamie Berry.
www.facebook.com/DjRouniOfficiel

PAPA DJANGO & SWING THING (SK, Electro Swing Bohemia)
Špičkoví performeři, precizní selektoři a prvotřídní elegáni. Zřejmě nejvyhledávanější electro-swingoví DJs v našich končinách, jejichž vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkali se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.