So 17.06. 15:00

Veggie parade 2017


Srdečně Vás zveme na 9. ročník pochodu za práva zvířat Veggie Parade!

Veggie Parade je mezinárodní oslava etického vztahu ke zvířatům, pořádaná každý rok v různých metropolích. Jejím cílem je vnést mezi širokou veřejnost informace o zneužívání zvířat a nabídnout etické řešení tohoto dalekosáhlého problému, upozorňovat na nespravedlivé zacházení se zvířaty a mluvit o zbytečnosti jejich umírání v nejširším kontextu. I v Praze chceme oslavit hodnoty soucitu, nenásilí a úcty k životům všech tvorů této planety.

Průvod začne na Václavském náměstí po 14. hodině a okolo 16 hodiny dorazí do Stromovky, kde budou připraveny jídelní i informační stánky, ale též přednášky a koncert (Presento).

Téma: aktivismus (aneb stop pasivismu:)

JAK SE ZAPOJIT: stát se dobrovolníkem (šíření plakátů do restaurací a obchodů, půjčovna masek, rozdávání letáků v průvodu, koordinace davu, řízení tříkolky, brždění přední části apod.), zahrát v průvodu do tance hudebním nástrojem nebo jinými kejklemi průvod pobaviti, levně vytisknout infomateriály a samolepky, finančním darem umožnit zlepšování akce, být střízlivým řidičem atd… Pomocných rukou není nikdy dost 🙂
DOBROVOLNÍCI – prosím vyplňte tento formulář: http://bit.ly/vp-dobrovolnik

Vstup: VOLNÝ!

http://veggie-parade.cz/