Výstava v Rudolfinu, odpočinek u časopisu SOFFA, nedělní brunch se zmrzlinou a zakončení SPECTACULARE. Týden podle Dominiky.


08.02. 2016

Tenhle týden jsme vyzpovídali Dominiku Antonii Skalovou, naší PR slečnu, co si od pondělí do neděle nenechá ujít. Inspirujte se jejím výběrem a užijte si druhý únorový týden!

Ještě na DAMU jsem dělala produkci k představení Hodní chlapci. Čtvrťáci z Alterny se stali 11:55 a v pondělí hrajou na Jatkách78! Jedna z mých vůbec nejoblíbenějších inscenací! Posledních pár lístků je ještě k dostání!
Už v lednu jsem si nenechala ujít vernisáž výstavy Jiřího Černického v Rudolfinu. Jestli jste na Divokých snech tohohle umělce ještě nebyli, vyrazte do Rudolfina ve středu. Kromě výstavy tu bude i koncert právě v podání Jiřího Černického, Petra Nikla a Marie Ladrové. Koukněte na facebook. Jestli budete spíš poblíž Krymské, zajděte na koncert Dalekko do Bsoffaaru. Už samotné místo stojí za návštěvu! Více zde.
Ve čtvrtek do La Fabriky zajít nestihnu, ale určitě bude stát za návštěvu Fismoll – folk-popový projekt polského hudebníka Arkadiusze Glenska. Jeho debutové album „At Glade“ získalo hned čtyři nominace na cenu Brand New Awards. Vstupenky ještě můžete kupovat na těhle stránkách.
La Fabriku ale tenhle týden určitě navštívím – v pátek a v sobotu tu hrajou Gossip – Lenka Vágnerová & Company. Nominaci na ceny Thálie 2015 za představení získali Andrea Opavská a kamarád z DAMU Ivo Sedláček! Těším se a kupuju lístky >>> http://goo.gl/okyOpG.
V pátek končí Spectaculare. Jestli jste ještě na žádné akci v rámci festivalu nebyli, pak si nenechte ujít zakončení s Lenkou Dusilovou a newyorskou tanečnicí Tendayi Kuumba v Akropoli. Více tady.
Taky vyjde únorové číslo nejkrásnějšího časopisu u nás. Předplatný SOFFA jsem dostala k Vánocům a už se těším, až si přečtu zajímavosti o designu, architektuře, jídle a pokochám se fashion story focenou v Paříži. SOFFA si můžete v omezené verzi přečíst na webu nebo koukněte na prodejní místa >>> http://www.soffamag.com/#zmrzlina
neděli je Valentýn. Ať ho slavíte, nebo ne, ať jste zamilovaní, nebo ne, zajít na skvělou snídani můžete tak jako tak. Přes všechna nová hipster bistra na Letný a v Karlíně zapomínám na klasiku. A tak se tentokrát vydám do Café Louvre. Jestli půjdete taky, nezapomeňte si dát bezkonkurenční vafle. Cestou domů se asi stavíme ještě v nové zmrzlinárně ve Slezské č. 15 kousek od Náměstí Míru.

Užijte si to, Dominika.

Přidávání komentářů není povoleno.